زیپ فا
اسکین آکوامن بازی فورتنایت

چالش های اسکین آکوامن بازی Fortnite – بازی فورتنایت سرانجام میزبان فصل جدیدی خواهد بود. فصلی که در خود رویدادهای جالب و همچنین اسکین‌های جذاب دارد که از جمله آن می‌توان به اسکین آکوامن (Aquaman) اشاره کرد. در این مطلب سعی به صورت قدم به قدم چگونگی بدست آوردن این اسکین فوق العاده شرح داده شده است. با زیپ فا همراه باشید.

پس از تاخیر یک ماهه از آغاز فصل سوم از چپتر دوم بازی فورتنایت، بالاخره این فصل امروز در دسترس کاربران قرار گرفت. در فصل دوم، شرکت اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر بازی فورتنایت، از شخصیت ددپول به‌عنوان کاراکتر ویژه بتل‌ پس بازی استفاده کرد. این در حالی است که در فصل سوم، اپیک گیمز به‌سراغ آکوامن رفت که با فضای دریایی این فصل کاملا هم‌خوانی دارد.

اسکین آکوامن در این فصل به دو صورت در دسترس است؛ یعنی هم با لباس مخصوص شخصیت آرتور و یک ورژن بدون لباس و نمایش تتو‌های بدن نیز در این فصب وجود دارد.

شما برای دسترسی به اسکین آکوامن نیاز به خریدن بتل پس فصل سوم بازی فورتنایت دارید، اما حتی در صورت خرید بتل پس هم این اسکین در اختیار شما قرار نخواهد گرفت و شما باید چالش‌های مربوط به آزادسازی این اسکین را انجام دهید.

بازی Fortnite

فصل سوم فورتنایت تغییرات زیادی را به‌خود دیده است که از میان آن‌ می‌توان به اضافه شدن محیط‌های آبی به نقشه بازی درکنار وسایل نقلیه‌های مختلف اشاره کرد. حال باهم نگاهی به چالش‌های هفتگی این بازی که به باز شدن اسکین آکوامن ختم می‌شود بپردازیم.

هفته‌ی اول: استفاده از گرداب در فورتیلا که منجر به باز شدن صفحه لودینگ سلطان ساحل می‌شود

جایزه چالش هفته دوم: اسپری Trident

جایزه چالش هفته سوم: ابزار برداشت Trident آکوامن

جایزه چالش هفته چهارم: Supreme Shell

جایزه چالش هفته پنجم: مشخص نشده است!

چالش بازی Fortnite

راهنمای پیدا کردن گرداب فورتیلا

در این محیط کاملا جدید، احتمال سرگردان شدن شما وجود دارد؛ بنابراین دقت کنید برای استفاده از گرداب به بخش جنوبی غربی نقشه بروید، جایی که فصل قبل Oil Rig قرار داشت.

بازی فورتنایت

در مرحله بعد، برای یافتن یک گردباد، از حاشیه جنوبی جزیره میانی فورتیلا عبور کنید، به سمت قایق مهمانی در آب بروید و درنهایت باید دایره‌های کوچک چرخان را ببینید. این‌ها گرداب‌هایی هستند که هنگام شنا در میانشان، به سمت آسمان شلیک می‌شوید.

نویسنده: علی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
زیپ فازیپ فا
رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس

زیپ فا
رزرو تبلیغات در این مکان

بازی و فیلم/سریال های آینده

بازی Destroy All Humans!
بازی Ghost of Tsushima
بازی Marvel's Avengers
بازی Cyberpunk 2077
در خانه بمانیم