زیپ فا زیپ فا
Fortnite Challenggggg

چالش جدید هفته نهم از فصل سوم بازی Fortnite شما را به سمت منطقه‌ای به نام Camp Cod می‌فرستد اما این نقطه کجاست؟ با زیپ فا همراه باشید.

چالش جدید بازی Fortnite به زودی شروع می‌شود اما اینبار، نام منطقه‌ای ذکر شده که حتی نمی‌توان نام آن را در نقشه پیدا کرد.

برای کامل کردن این چالش باید پس از رسیدن به منطقه‌ای تحت عنوان Camp Cod سه کمپ کوچک را که وسط آن‌ها قسمتی برای روشن کردن آتش وجود دارد را پیدا کرده در آن‌ها چوب بریزید. سپس با روشن کردن آن‌ها، چالش برای شما به پایان می‌رسد.

3719962 imageedit 1 8928253956

اما با این وجود، لازم است که نگاهی به نقشه بالا بیاندازید تا منطقه مورد نظر را پیدا کنید. منطقه Camp Cod در جزیره‌ای کاملا جدا در قسمت پایینی نقشه بازی قرار دارد. ساختمان‌ها و وسایل زیادی در این جزیره وجود دارند اما چیزی که اینجا مدنظر ماست، سه کمپ در سه نقطه از این جزیره است.

3719983 efo occumaiq 00

اولین کمپ دقیقا در وسط این جزیره قرار دارد. چوب به مقدار کافی نیز نزدیک شما در این کمپ‌ها خواهد بود؛ پس فقط بر روی پیدا کردن نقطه مشخص شده تمرکز کنید (می‌توانید از نقشه کوچک موجود در هر عکس نیز استفاده کنید).

3719984 efo ocsu4aa5zsh 1

کمپ دوم پس از طی مسافت بسیار کوتاهی به سمت شرق پیدا خواهد شد. دقت کنید که هنگام پیدا کردن کمپ‌ها، ممکن است دشمنان زیادی بر سر راه شما قرار بگیرند؛ چراکه بازیکنان بسیاری هستند که مانند شما هنوز چالش را تمام نکرده‌اند!

3719986 efo ocou0aatuuc 1

نقطه بعدی کمی بالاتر از کمپ دوم (به نقشه دقت کنید)، به راحتی در کنار ساحل پیدا خواهد شد. پس از جمع‌آوری چوب‌ها آن‌ها را آتش زده و سپس چالش شما برای انجام این کار تمام شده است. سعی کنید برای انجام این چالش، در ابتدای بازی به این منطقه نروید و در محلی نزدیک آن به پیدا کردن تجهیزات کافی بپردازید تا در هنگام مواجهه با سایر بازیکنان، به سرعت حذف نشوید.

همچنین جایزه شما در ازای به پایان رساندن این چالش، ۳۵,۰۰۰ XP خواهد بود.

نویسنده: امیرحسین ناصری
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس

زیپ فا
رزرو تبلیغات در این مکان

بازی و فیلم/سریال های آینده

بازی Hitman 3
بازی The Medium
بازی Outriders
بازی Little Nightmares 2