زیپ فا زیپ فا
شخصیت She-Hulk

در این مطلب به هر آنچه که در رابطه با شخصیت She-Hulk می‌دانیم می‌پردازیم و به مراتب به شما ثابت می‌کنیم که او بسیار از پسرعمویش قوی‌تر است. با زیپ فا همراه باشید.

شخصیت She-Hulk هرگز با پسرعموی خود شخصیت هالک برابری نکرده است اما اوضاع هنگام رویارویی با قهرمانان جهان تغییر کرد. جنیفر والترز (Jennifer Walters) تنها پنج سال با پسرعموی خود اختلاف سنی داشت و از ابتدای عمرش همانند خواهر کوچک او همبازیش بود. رابطه صمیمی آن‌ها با افزایش سنشان و مشغله‌های دانشگاه کمی کم رنگ شد زیرا که هالک شگفت انگیز (Hulk)، بروس بنر (Bruce Banner) رشته پزشکی و جنیفر حقوق را انتخاب کرد.

پس از مدتی جنیفر به علت اتصاب یک گلوله به بدنش خون بسیار زیادی را ازدست داد و به شدت مجروح شد. در این شرایط پسرعموی وفادار او به کمکش شتافت و در بیمارستان مقداری از خون خود را به او اهدا کرد. این انتقال خون بعد‌ها باعث شد تا جنیفر نیز صاحب قدرت‌های ماورایی شده و به یک ابر قهرمان و به طور واضح‌تر قدرتمند‌ترین قهرمان زن دنیای سینمایی مارول تبدیل شود.

اگرچه جنیفر قدرت‌های خود را بر اساس انتقال خون دریافت کرده و نه برخورد کامل اشعه گاما اما او نیز از قدرت‌هایی مشابه با پسرعموی قهرمانش برخوردار است از جمله قدرت، سرعت، استقامت، چابکی، ایمنی در برابر صدمات و پایداری ابر انسانی. بزرگترین برتری She-Hulk نسبت به Hulk این است که او هنگامی که به She-Hulk تبدیل می‌شود، شخصیت حقیقی خود، یعنی جنیفر والترز را فراموش نکرده و کنترل شخصیت خود را همچنان حفظ می‌کند. اگرچه نه به طور مداوم اما گاها تواناییی آنرا دارد که به صورت ارادی از She-Hulk به جنیفر والترز تبدیل شود.

intro 1566659161

در کنار شغلش به عنوان وکیل دادگستری جنیفر استخدام شد تا به عنوان اولین مامورت اخروی خود به یک پرونده قضایی در رابطه با جهان بیگانه Skardon، تحت حکومت و فرمانروایی The Champion of the Universe بپردازد.

The Champion of the Universe یا همان Tryco شخصیتی است که به سختی می‌توان او را کاملا شرور دانست و مطمنن او یک ابرقهرمان نیز نیست. تا زمانی که یک جنگجوی قدرتمند و جسور وارد رینگ مبارزه نشود، Tryco همراه با مشت آهنین خود حکمفرمای این سرزمین خواهد بود. در همین هنگام بود که جنیفر قهرمان با استفاده از دانش حقوقی خود، مهارت‌های رزمی که از کاپیتان آمریکا و گامورا یاد گرفته است و قدرتی که از پسرعمویش به ارث برده در مقابل او قد علم می‌کند.

Tryco  کسی است که خود را برترین جنگجوی جهان می‌داند و برای اثبات حرف خود از هیچ نبردی اجتناب نمی‌کند. او در نبردهایی پیاپی جنگجوهای بزرگی از جمله Adam Warlock، Drax The Destroyer، Beta Ray Bill، Gladiator و  Silver Surfer را شکست داده است که این نبرد در نهایت باعث مرگ Adam Warlock شد. او اکنون دختر جنگجوی مارا به مبارزه می‌طلبد و برای جنگیدن قانون خاص خود را دارد او تنها از طریق بوکس با دشمنانش می‌جنگد.

The Champion Elder of the Universe

She-Hulk پس از سفر به Skardon و شناخت The Champion of the Universe تصمیم می‌گیرد که با استفاده از هوش سرشار خود راهی جدید برای مبارزه با او پیدا کند و در نهایت او را برای همیشه شکست بدهد. او به همراه معشوقه Adam Warlock به نام Gamora دست به دست هم می‌دهند تا این شیاد را شکست بدهند. قرار بر این می‌شود که Gamora به عنوان مربی She-Hulk به او کمک کند تا نیروهای شگفت انگیز و مهارت‌های رزمی خود را پرورش دهد و حالت فیزیکی بدن خود را به فرم بهتری تبدیل کند.

در نهایت آنها موفق می‌شوند تا او را شکست دهند اما نکته جالب در رابطه با این نبرد این است که این شاهکار را در اصل جنیفر والترز انسان انجام می‌دهد و نه She-Hulk شگفت انگیز. در اصل او هنگامی که در حالت انسانی خود قرار دارد به تمرین می‌پردازد و بدن و توانایی خود را به عنوان یک انسان تقویت می‌کند در این صورت هنگامی که به حالت شگفت انگیز خود تبدیل شود قدرت‌های شگفت انگیزش چند برابر خواهند شد.

پس از برخی ماجراها و نبردها نهایتا در یک مبارزه بازگشت جنیفر به حالت شگفت انگیز خود تبدیل می‌شود و در حین مبارزه متوجه می‌شود که The Champion of the Universe جواهر قدرت خود را بر پیشانی ندارد و از همین طریق جنیفر موفق می‌شود تا با کمک نیروی چند برابر شده و نو ظهور خود او را شکست دهد.

بنا به توافق پیشین ایندو که جنیفر با استفاده از هوش و سواد حقوقی خود تنظیم کرده بود Tryco اکنون مجبور است وضعیت سیاره خود را به حالت نرمال بازگرداننده و شکست را بپزیرد در این راستا جنیفر یا همان She-Hulk به یک قهرمان واقعی تبدیل می‌شود.

نویسنده: نرگس کریمی پور
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس

زیپ فا
رزرو تبلیغات در این مکان

بازی و فیلم/سریال های آینده

بازی Hitman 3
بازی The Medium
بازی Outriders
بازی Little Nightmares 2